Закрити
Відновіть членство в Клубі!
Ми дуже раді, що Ви вирішили повернутися до нашої клубної сім'ї!
Щоб відновити своє членство в Клубі — скористайтеся формою авторизації: введіть номер своєї клубної картки та прізвище.
Важливо! З відновленням членства у Клубі Ви відновлюєте і всі свої клубні привілеї.
Авторизація для членів Клубу:
№ карти:
Прізвище:
Дізнатися номер своєї клубної картки Ви
можете, зателефонувавши в інформаційну службу
Клубу або отримавши допомогу он-лайн..
Інформаційна служба :
(067) 332-93-93
(050) 113-93-93
(093) 170-03-93
(057) 783-88-88
Якщо Ви ще не були зареєстровані в Книжковому Клубі, але хочете приєднатися до клубної родини — перейдіть за
цим посиланням!
РУС | УКР
Не цікавить
Вступна знижка -50%
на ваше перше замовлення у Клубі
Активувати ЗНИЖКУ -50%
-50% на перше замовлення

Доставка, оплата

 

 

Доставка «Нова пошта»

Служба «Нова пошта» здійснює доставку замовлень лише в міста та населені пункти, де розташовані її відділення. Адреси та графік роботи відділень ви можете подивитися на сайті «Нова пошта».

 • Вартість доставки: 29,90 грн
 • Строк доставки: 3-5 рабочих днів

Ваше замовлення відправляється посилкою післяплатою, яка складається з: вартості замовлених вами товарів (ціни на товари, вказані на сайті, вже включають ПДВ) і доплату за пакування та пересилку. Оплата замовлення здійснюється в момент отримання посилки у відділенні зв'язку. Передплата не потрібна. Додаткову плату за пересилання грошей «Нова пошта» не стягує. Сума замовлення не може перевищувати 10 000 грн.

У більшість міст України посилка буде доставлена у відділення «Нова пошта» протягом 1-2 днів з моменту відвантаження вашого замовлення зі складу. У віддалені від обласних центрів населені пункти посилка буде доставлена протягом 3-5 днів.

Коли ваша посилка надійде до обраного вами відділення «Нова пошта»:

 • протягом 1-го робочого дня Вам надійде SMS-повідомлення з номером посилки і адресою відділення, на яке вона прибула;
 • протягом 5-ти робочих днів (з дня відправлення SMS-повідомлення) ваша посилка із замовленням буде зберігатися у відділенні «Нова пошта» безкоштовно;
 • після закінчення 5 днів зберігання посилка буде відправлена назад до Клубу.

Як отримати свє замовлення у відділенні «Нова пошта»:

 • після отримання SMS з номером вашої посилки вам необхідно буде забрати своє замовлення протягом 5 днів;
 • для отримання посилки необхідно надати документ, що посвідчує особу, та номер посилки.

 

 

Кур’єрська доставка

Кур’єрська доставка товарів здійснюється по всій Україні.

 • Протягом 1-3 робочих днів з моменту замовлення кур’єр зв’яжеться з вами для уточнення місця й часу отримання вашої посилки.
 • Доставка здійснюється в робочі й вихідні дні, за виключенням державних свят. Замовлення, що надійшли у вихідні, обробляються у понеділок.
 • Залежно від вашого населеного пункту доставка здійснюється у терміни:

– для обласного центру — 4 робочих дня з моменту замовлення;
– для районного центру — 6 робочих днів з моменту замовлення;
– для дрібних населених пунктів — 8 робочих днів з моменту замовлення.

 • Кур’єр повинен віддати вам замовлення просто в руки. Ви маєте оплатити замовлення лише коли отримаєте посилку. Оплата складається з: вартості замовлених вами товарів (ціни на товари, вказані на сайті, вже включають ПДВ) і доплату за пакування та пересилання. Вартість послуги доставки не залежить від кількості товарів у замовленні і складає 34,90 грн. Додатковий збір за перерахування суми післяплати не стягується.
 • Якщо кур’єр не зміг зв’язатися з вами після двох спроб, ваша посилка буде зберігатися на складі кур’єрської служби протягом 7 днів безкоштовно (у цьому випадку ви маєте самостійно забрати посилку за адресою зберігання). Наступні 7 днів посилка зберігається на складі платно (3 грн за додатковий день зберігання, але не більше 18 грн). Якщо після цього строку посилка ще не викуплена, вона повертається до Клубу.

У разі відмови від отримання посилки, клієнт письмово зі своїм підписом вказує факт відмови у відповідній графі адресного ярлика, далі посилка з цим ярликом підлягає поверненню.

У разі відсутності клієнта за адресою вручення, кур’єр залишає у дверях приміщення або поштовій скриньці клієнта відповідне повідомлення з проханням зв’язатися з кур’єрською службою або забрати посилку на відділенні.

У разі помилкової упаковки або отримання бракованого товару буде складено акт про пошкодження упаковки або товару.

Зверніть увагу: скористатися кур’єрською доставкою можна лише за умови авторизації і замовлення на сайті Клубу, обравши опцію СПОСІБ ДОСТАВКИ «Кур’єрська доставка» і заповнивши усі обов’язкові поля.

Книжковий Клуб гарантує дотримання умов збереження і конфіденційності ваших персональних даних.

 

 

Поштова доставка

Замовлення відправляються поштою з післяплатою протягом 10 днів з моменту, коли замовлення було отримане.

Під час відправки посилки з Книжкового Клубу до вашого поштового відділення, ви отримаєте email– або SMS–повідомлення з інформацією про відправку вашого замовлення. Будь ласка, повідомляйте Клубу свої контакти, щоб ми змогли вчасно інформувати вас про замовлення.

Доставка

Поштове відділення зобов’язане залишити повідомлення про отримання посилки у вашій поштовій скриньці протягом 1 робочого дня з моменту надходження посилки у відділення зв’язку.

Якщо Ви не забрали свою посилку протягом 3 робочих днів після отримання повідомлення, вам має бути вручене під розпис повторне повідомлення про посилку. Якщо поштар не застав вас за вашою адресою, повторне повідомлення про посилку буде доставлене до вашої поштової скриньки.

У разі відсутності або несправності поштової скриньки, відділення має право відмовитися від доставки вам поштових відправлень і повідомити про це письмово.

Зверніть увагу, що посилка безкоштовно зберігається на поштовому відділенні протягом 5 робочих днів. Після закінчення цього строку поштове відділення нараховує додаткову сплату в розмірі 7,20 грн за кожний додатковий день зберігання, але не більше 36,00 грн. По закінченні 30 днів посилка повертається до Клубу.

Оплата

Оплата замовлення відбувається в момент отримання посилки на поштовому відділенні. Передплата не потрібна. Оплаті підлягає сума післяплати, що вказана на зворотній стороні повідомлення, а не сума оголошеної вартості.

Сума післяплати включає:
— вартість замовлених товарів (ціни на товари, вказані на сайті, вже включають ПДВ);
— доплату за пакування й пересилку (на сьогодні складає 24,90 грн);
Додатково пошта стягує поштовий сбір за перерахування суми післяплати (від 10 грн, якщо сума післяплати перевищує 500,01 грн, поштовий сбір буде складати 2% від суми післяплати; якщо сума післяплати перевищує 2000,01 грн — поштовий сбір буде складати 1% від суми післяплати).

Якщо Клуб буде змушений розбити ваше замовлення на 2 або більше посилки, то доплата нараховується лише на одну посилку.

Зверніть увагу! У разі відсутності деяких товарів вашого замовлення, Клуб висилає замовлення в неповному об’ємі, щоб не затримувати його виконання. Товари, яких бракує, відправляються по мірі їх надходження додатковою посилкою. Витрати на пакування й пересилку товарів, що висилаються додатковою посилкою, компенсуються Клубом.

Також ваше замовлення може бути розбите на декілька посилок відповідно до обмежень за вагою і габаритами, затвердженими правилами пересилки поштових відправлень УДППЗ «Укрпошта». Витрати на пакування й пересилку товарів, що висилаються додатковою посилкою, компенсуються Клубом.

Якщо ви отримали бракований товар, Клуб зобов’язується безкоштовно замінити його на якісний. Детальна інформація — в розділі «Гарантії Клубу».

 

 • Адреса:«Клуб Сімейного Дозвілля», а/с 84,
  Харків, 61001
 • Тел.: 0 800 301 090

 • Для дзвінків з мобільних:
 • Київстар: +380673329393,
  Vodafone: +380501139393,
  Lifecell: +380931700393

 • Web: www.bookclub.ua
 • Email: supports@bookclub.ua
 • Магазины Клуба
Дізнавайтеся першим про акції і новинки
×
Будь ласка, вкажіть інший email.
Ця адреса входить до списку заблокованих ресурсів. Будь ласка, вкажіть іншу електронну адресу.